O nás

Jsme ryze česká firma založena v roce 2003 a od svého vzniku se zabýváme komplexními dodávkami ochranných pracovních prostředků a pomůcek, drogistického zboží, papírových ručníků včetně zásobníků, úklidových strojů, techniky pro úklid budov, obalových materiálů, kartáčnického zboží, nářadí, zboží pro gastronomii a ostatních komodit spotřebního materiálu pro firmy i domácnosti.

Postupem let se naše společnost stala partnerem mnoha firem, pro které zabezpečuje plný servis v dodávkách režijního a spotřebního zboží, včetně poradenské činnosti a poskytování náhradního plnění.

Působíme především na severu České republiky, ale také ve středočeském kraji a v hlavním městě. Kromě dodávek do průmyslu se zabýváme také zásobováním státních a vzdělávacích institucí, zdravotnických zařízení, rozpočtových a příspěvkových organizací, úklidových firem, stravovacích zařízení, hotelů, restaurací atd.

Ceny uvedené na stránkách e-shopu slouží pro orientaci obchodníků. Při větších odběrech nebo dlouhodobé spolupráci budou po vzájemné dohodě stanoveny výhodnější podmínky. Zájemce prosíme o registraci v systému nebo o kontakt přes e-mailovou adresu případně telefonicky.

Naše společnost Vám nabízí možnost poskytnutí „Náhradního plnění“ ve smyslu zákona č. 435/2004 Sb. o zaměstnanosti.

Preferujeme profesionální a individuální přístup ke každému zákazníkovi, serióznost a maximální možnou vstřícnost.

Jsme rádi, že jste navštívili naše webové stránky a věříme, že zde najdete vše, co Vám pomůže zabezpečit plynulý chod Vašeho podnikání.

Petr Malý – jednatel společnosti